menusearch
akhtgarco.com

دیوار پیش ساخته بتنی تهران و کرج

۱۴۰۳/۱/۱۳ دوشنبه
(20)
(0)
دیوار پیش ساخته بتنی تهران و کرج
دیوار پیش ساخته بتنی تهران و کرج

دیوار پیش ساخته بتنی تهران و کرج

در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی از سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می‌شود. سیمان و سنگدانه مصرفی در تولید دیوار بتنی پیش ساخته باید مطابق با استانداردهای ملی ایران باشد. از مواد روان کننده با کیفیت بالا، برای سهولت در پر کردن قالب دیوار پیش ساخته بتنی و دستیابی به سطح صاف و صیقلی استفاده می‌گردد.

مدیر فروش 09195236616

 

دیوار پیش ساخته بتنی تهران

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی به طور کلی نوع ساده آن ارزان تر و قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی دو رو نما گران تر از دو نوع دیگر است. اگر چه قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دو رو نما ارزان نیست، اما استفاده از این نوع دیوار موجب کاهش هزینه های مربوط به نماسازی می‌گردد.

از بین طرح های دیوار آماده بتنی، قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی مالون گرانتر است و طرح آجری ساده را می‌توان جزو لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان در بین انواع طرح دار در نظر گرفت.

 

 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان و خرید آن

دیوارهای پیش ساخته بتنی را می‌توان به چهار دسته کلی دیوار آماده پاشنه بتنی، خود ایستا، با ستون و فونداسیون و با ستون (بدون فونداسیون) تقسیم بندی نمود. از این میان می‌توان دیوار آماده با ستون را جزو لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان قرار داد. پس از آن قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته پاشنه بتنی ارزان تر از سایر مدل ها است. غالبا قیمت دیوار آماده خود ایستا گران تر از سایر انواع است، اما برخی از طرح ها و برندهای دیوار اماده برای باغ با ستون و فونداسیون از دیوارهای خود ایستا نیز گران تر است. بنابراین چنانچه به دنبال قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان می‌باشید، می‌توانید از بین انواع دیوار آماده با ستون، خرید خود را انجام دهید.

 

دیوار آماده ارزان

مشتریان گرامی با استعلام قیمت ها، گاهی شاهد قیمت دیوار آماده ارزان می‌باشند. برخی از دلایل قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان پیش تر بیان شد. از دیگر دلایلی که باعث کاهش قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی می‌گردد، عدم استفاده از میلگرد در ساخت و یا به عبارتی تولید دیوار آماده ارزان غیرمسلح است. این نوع دیوارهای پیش ساخته بتنی استحکام و مقاومت کافی نداشته و آسیب پذیری بالایی دارند.

 

دیوار پیش ساخته با فونداسیون طرح آجر

خرید دیوار پیش ساخته بتنی

در خرید دیوار پیش ساخته بتنی متراژ محوطه، ارتفاع مورد نظر دیوار و محل اجرا باید مدنظر قرار گیرد. برای تعیین متراژ مورد نیاز خرید دیوار پیش ساخته بتنی، باید محیط محوطه محاسبه گردد. دیوارهای پیش ساخته غالبا در ارتفاع های ۱، ۱/۲۵ و ۱/۵ متری تولید می‌شوند که با توجه به کاربری محوطه انتخاب و خریداری می‌گردند. همچین دیوار آماده بتنی معمولا در طول های ۲، ۳، ۴ و ۴/۵ متر قابلیت ساخت و تولید دارد که باید در خرید دیوار پیش ساخته بتنی مورد توجه قرار گیرد. همان طور که پیش تر نیز بیان گردید، دیوارهای پیش ساخته بتنی به صورت طرح دار نیز تولید می‌شود که ارگان های خاص بهتر است اقدام به سفارش و خرید دیوار پیش ساخته بتنی با لوگوی خود نمایند.

انواع دیوار پیش ساخته بتنی

دیوارهای پیش ساخته بتنی به دو دسته کلی ساده و طرح دار تقسیم بندی می‌شوند. دیوارهای طرح دار خود به دو نوع یک رو نما و دو رو نما دسته بندی می‌گردند. از نظر ضخامت نیز غالبا در ضخامت های ۸، ۱۰ و ۱۵ سانتی متری تولید می‌شوند. دیوارهای بتنی آماده سوله ای نیز معمولا در ضخامت ۱۴ سانتی متر ساخته می‌شوند.

دیوارهای پیش ساخته بتنی به صورت خود ایستا، با ستون و فونداسیون، پاشنه بتنی و با ستون قابل اجرا می‌باشند. در اجرای دیوار بتنی پیش ساخته خود ایستا نیازی به ستون و فونداسیون نیست و غالبا در مکان هایی که سرعت انجام پروژه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، از آن استفاده می‌گردد. عمده کاربرد این نوع دیوار پیش ساخته بتنی معمولا در وسط اتوبان ها و بزرگراه ها است.

قالب دیوار پیش ساخته بتنی

قالب دیوار بتنی پیش ساخته جز دسته قالب های پیش ساخته و یکی از محصولات قالب خاص است. عموما جنس این دیوارها از جنس بتن است و به همین دلیل به نام قالب دیوار پیش ساخته بتنی شناخته می‌شود. اما دیوارهای پیش ساخته دیگری نیز مانند دیوار پیش ساخته گچی، چوبی و … نیز وجود دارد. قالب دیوار بتنی پیش ساخته، جنسی فلزی داشته و در ابعاد و طرح های مختلف تولید می‌شود.

همچنین قالب دیوار پیش ساخته بتنی به دلیل اینکه طول و عرض زیاد و ضخامت کم دارند، شبیه به قالب های لارج پنل باطری نیز هستند.

 

قالب فلزی دیوار پیش ساخته پنل باطری

 

دیوار پیش ساخته بتنی تهران و دیوار پیش ساخته بتنی کرج و دیوار پیش ساخته بتنی اسلامشهر و دیوار پیش ساخته بتنی ورامین و دیوار پیش ساخته بتنی پرند

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.