menusearch
akhtgarco.com

دیوار بتنی بسته و نرده ای محوطه

جمعه نهم تیر ۰۲
(12)
(0)
دیوار بتنی بسته و نرده ای محوطه

دیوار بتنی بسته و نرده ای محوطه

دیوار پیش ساخته بتنی چیست؟

دیوار بتنی پیش ساخته یکی از مدل‌های پرکاربرد دیوارهای پیش ساخته است؛ دیوارهایی که از حدود یک قرن پیش مکررا در در صنعت انبوه‌سازی و ساختمان‌سازی به کار می‌روند. بسته به مصالح و محل پروژه، این دیوارها می‌توانند از جنس بتن، گچ، پلی استایرن و … باشند.

استفاده از این دیوارها (پانل‌ها) از زمانی رایج شد که کشورها تصمیم گرفتند خرابی‌های جنگ جهانی دوم را در مدت کوتاه و با حداقل هزینه بازسازی کنند. امروز هم به دلایل مشابهی از این محصولات استفاده می‌شود.

دیوار پیش ساخته بتنی به صورت یک رونما یا دو رونما در ابعاد مختلفی تولید می‌شود.

 

مصالح دیوار بتنی پیش ساخته

این دیوارهای سبک و محکم با استفاده از مواد و مصالح زیر تولید می‌شوند:

  • سیمان (مطابق با استانداردهای ملی، ویژگی‌های سیمان پرتلند تیپ ۱ و ۲ به شماره ۳۸۹ ایران)
  • سنگدانه‌ها (ماسه، شن عدسی و نخودی با شماره‌های مخصوص، و همچنین مطابق با استاندارد ملی به شماره ۳۰۲)
  • آب (مانند آب در ترکیبات بتن آماده تمیز و عاری از مواد آلی، قلیایی و اسیدی، مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۱۴۷۴۸)
  • افزودنی‌های روان‌کننده (برای سهولت در پر کردن قالب دیوار پیش ساخته بتنی و دستیابی به سطحی صاف و صیقلی)
  • میلگرد (میلگرد استاندارد A3 با مقاومت کششی حداقل 400 مگاپاسکال)

دیوار پیش ساخته بتنی نرده ای

 

دیوار پیش ساخته بتنی ✅ طراحی، تولید و نصب دیوار بتنی پیش ساخته ✔️ باکیفیت ترین مصالح ✔️ بیش از 30 سال تجربه ✔️ قابلیت حک لوگو شرکت ✔️ اکیپ حرفه ای

✅ ساخت دیوار بتنی پیش ساخته✅ طراحی دیوار پیش ساخته بتنی
✅ نصب دیوار پیش ساخته بتنی✅ کیفیت بالای دیوار بتنی
✅ استفاده از تکنولوژی روز✅ بالاترین استاندارد تولید دیوار بتنی
✅ برترین دستگاههای ساخت دیوار بتنی✅ بکارگیری نیروهای متخصص

دیوار بتنی پیش ساخته نرده ای

تولید دیوار بتنی پیش ساخته:

فرآیند تولید دیوار پیش ساخته بتنی بدین ترتیب است که پس از طراحی و محاسبات که توسط دفتر فنی انجام می‌پذیرد قالب های مورد نیاز توسط قالب ساز طراحی می‌گردند ؛ در کنار این عملیات، آرماتورهایی که جهت جاگذاری در قالب ها مورد نیاز است طبق نقشه ها آماده می‌شوند. پس از ساخت قالب و پاشش روغن قالب، آرماتورهای آماده شده درون قالب ها جاگذاری می‌شوند و پس از آن، اسپیسر ها و دیگر اتصالات و قلاب ها و غیره اجرا می‌گردد و جوشکاری های مورد نیاز نیز در همانجا توسط جوشکار اجرا می‌گردد.

سپس مرحله ی بتن ریزی آغاز می‌گردد. بتن مورد نظر بر حسب رده و مقاومت مورد نیاز همراه با افزودنی ها در داخل بچینگ بتن آماده شده و درون قالب ها بتن ریزی می‌شود. پس از بتن ریزی، عمل آوری بتن های پیش ساخته توسط دستگاه بخار (اتوکلاو) شروع شده تا بتن به مقاومت مورد نظر دست پیدا نماید.

 

دیوار پیش ساخته کرکره ای

آیین نامه مورد استفاده در ساخت دیوار پیش ساخته :

آیین نامه های مورد استفاده در ساخت و طراحی دیوار پیش ساخته بتنی بر اساس یکپارچگی دیوار، مقاومت در برابر آتش سوزی، مقاومت در برابر باد، زیبایی و اندازه دیوار ها تعیین می‌شود. آیین نامه های مربوط به دیوار پیش ساخته بخشی از آیین نامه های ملی ساختمان ها می‌باشند. آیین نامه ها به منظور محافظت از رفاه عمومی قوانینی را درج می‌کنند تا از ایمنی را به همراه آورند. امروزه آیین نامه های مقرر شده در مناطق مختلف متفاوت است.

از آنجا که در مورد اجرای چنین آیین نامه های ایمنی بین کشورها اختلاف زیادی وجود دارد، سازمانهای استاندارد برای اخذ قوانین مرتبط ایجاد شده اند. در مناطقی نیاز به اخذ قوانینی مرتبط با آن منطقه باشد، متخصصان بایستی الزامات بیشتری را با توجه به نوع منطقه به آیین نامه ها اضافه کنند. به عنوان مثال، مناطقی که احتمال آتش سوزی طبیعی بالا باشد، قوانین جلوگیری از آتش سوزی را اضافه می‌کنند. در مناطقی که نزدیک گسل های زمین واقع شده باش، قوانین بر لزوم ایجاد پایه های قوی تر با استحکام بالاتر تأکید می‌شود.

در نهایت هدف اساسی ساخت و نصب دیوار پیش ساخته بتنی، محافظت از مردم یا محصولات در برابر آسیب است. در صورتی که در ساخت دیوار های پیش ساخته ملزومات مرتبط با آیین نامه ها رعایت نگردد. خطرات جبران ناپذیری به وقوع می‌پیوندد. مراجعه به آیین نامه ها و همچنین انتخاب یک استاندارد محافظه کارانه تر از اقدامات احتیاطی است که مطمئناً بر طول عمر و ایمنی دیوار پیش ساخته می‌افزاید.

 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی تهران و کرج

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی نسبت به روش‌های دیگر احداث دیوار بسیار مقرون به صرفه‌تر است؛ اما به دلیل نوسانات بازار، متاسفانه امکان درج قیمت ثابت و مشخص در وبسایت وجود ندارد.

جهت دریافت قیمت دیوار پیش ساخته بتنی تهران کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید، یا فرم سفارش پایین صفحه را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

از جمله عوامل موثر بر قیمت دیوار بتنی پیش ساخته (به ازای هر متر مربع) می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • قیمت مصالح اصلی شامل میلگرد، ماسه، شن و …
  • عیار بتون و نوع سیمان مصرفی
  • متراژ کار و حمل آن

نیاز یا عدم نیاز به زیرسازی

 

دیوار بتنی پیش ساخته

انواع دیوار پیش ساخته بتنی

دیوارهای بتنی پیش‌ ساخته شرکت اخگر بتن از طرح‌های جذاب و زیبای حصارکشی می‌توان به طرح‌های آجرنما، سنگ بادبر، ساده، ساده قاب‌دار و محرابی اشاره نمود.

دیوارهای بتنی پیش ساخته را می‌توان برحسب نوع کاربرد و مکان هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرند به چند دسته تقسیم بندی نمود که در زیر به هریک از انواع دیوارها اشاره ای می‌کنیم.

دیوار پیش ساخته توپر

شرکت آذربتن تولید کننده و ارائه کننده انواع دیوارهای پیش ساخته بتنی توپر (طرح دار) در سراسر کشور است.

تولید و طراحی دیوار بتنی توپر با توجه به ویژگی های معماری مناطق مختلف و مکانی که این محصول برای محوطه سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد طراحی آن مشخص می‌گردد.

اخگر بتن امکان تولید دیوار پیش ساخته توپر با توجه به طرح های سفارشی مشتریان را دارد. از این محصول پیش ساخته بتنی، برای سازمان‌های مختلف استفاده می‌شود و امکان درج آرمان سازمان بر روی دیوار بتنی وجود دارد.

 

دیوارهای خودایستا

دیوارهای بتنی خودایستا قطعاتی هستند که بدون نیاز به پی کنی به صورت خودایستا روی زمین قرار می‌گیرند و مقطع نشیمن این قطعات بتنی پیش ساخته به گونه‌ای طراحی شده‌است که ایستایی دیوار خودایستا در برابر بارهای وارده تامین می‌گردد. این قطعات بتنی در شرکت اخگر بتن درابعاد مختلف تولید می‌گردند.

دیوار بتنی خود ایستا

گالری تصاویر محصول
دیوار بتنی نرده ای پیش ساخته
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.